Jau koku zaros sāk iemirdzēties dzeltenas lapas, kuras, sveicinot mūs ar rudenīgu melodiju,  stāsta, ka septembris ir klāt. Klāt jaunais mācību gads – jaunu iespēju, jaunu ideju un cerību laiks.

Arī pie mums – svētku noskaņa. Dziesmām un dzejoļiem skanot, tika sagaidīti skolēni un viņu vecāki, pedagogi un visi, kas vēlējās būt kopā.

Klātesošos uzrunāja izglītības iestādes direktore Inga Auga. Apsveikuma vārdi kā veltījums Zinību dienai skanēja no Smiltenes domes izglītības pārvaldes vadītājas Guntas Grigores un Palsmanes pagasta pārvaldes vadītājas Tignas Podnieces.  Kā pārsteigums pirmklasniekiem bija Pepijas apciemojums, ar kuru bērni jautri pavadīja laiku, ejot rotaļās, spēlējot dažādas spēles un minot vārdus, bet par muzikālo noformējumu parūpējās Dzintars un Kristīne Ziediņi, kā arī Jānis Krūmiņš.

Pasākuma noslēgumā visi svētku dalībnieki vienojās ikgadējā akcijā “Apmīļo skolu”! Šī gada moto – “100 domas Latvijai”! Veidojot apli ap skolu, gaisā pacēlās krāsaini baloni.

Pēcpusdienā skolas sporta laukumā notika pikniks. Tika ceptas desiņas un baudītas gardas bulciņas un cepumi. Klašu grupas izbaudīja jauko vasaras vakaru uz zemē noklātām segām. Aktīvākie un darboties gribošie spēlēja spēles, bet citi atpūtās pie ugunskura, pārrunājot vasārā piedzīvoto, interesanto. Piknika īpašie viesi bija skolotāja Sandra ar sunīšiem Dūdu un Zum Zum.

Šajā dienā skolas saimi iepriecināja arī LBBF iekārtotā terapeitiskā spēļu istaba, kur  skolēni varēs spēlēt attīstošās spēles, veidot zīmējumus “smilšu lampā”, ka arī attīstīt dažādas maņas un sīko pirkstu muskulatūru.

Lai daudz izturības, mazliet veiksmes, pacietības, zināšanu, lai šis laiks ir piepildīts!

http://palsmanesips.edu.lv/galvena/galerija/