Rumānijas pilsētā Buzau no 3. -9. novembrim norisinājās ceturtā Eiropas savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības nr.2(KA 2) skolu apmaiņas partnerību projekta nr. 2018-1-LV01-KA229-046951 Effective language –effective communication tikšanās.
Uz šo tikšanos kopā ar skolotājiem devās arī mūsu skolas skolēni– Paloma Šrēdere, Agnese Alise Markova, Elīna Ozola – Ozoliņa un Evelīna Zelča.
Pavadītais laiks Rumānijā bija ļoti interesants: tika iepazīta šīs valsts kultūra, vēsture, daba un tradicionālā virtuve. Paviesojāmies vairākās Buzau pilsētas skolās, satikāmies ar pilsētas mēru un angļu valodas departamenta inspektori.

Viens no aizraujošākajiem piedzīvojumiem bija Dubļu vulkāna / Muddy Vulcanoes/ un  Drakulas pils Transilvānijā apmeklējums. Iespaidīgs bija brauciens pa Karpatu kalnu ceļiem. Šeit mums bija iespēja vērot rudenīgo Rumānijas dabu.

Vizītes laikā norisinājās nopietns darbs projekta uzdevumu realizācijā. Skolēni un skolotāji demonstrēja prezentācijas par skolu un izglītības sistēmu, par valsti un novadu.
Projekta tikšanās tēma bija “Rakstīšanas prasmju uzlabošana”. Skolotāji dalījās pieredzē par rakstīšanas prasmju mācīšanu savās skolās, kā arī vēroja mācību procesu. Īpašu atzinību guva skolotājas Aivas Ciemiņas sagatavotie materiāli.

          Skolotāji strādāja arī pie noslēguma sanāksmes sagatavošanas, kura nākamā gada pavasarī norisināsies Ungārijas pilsētā Ņīreģhāzā.

Foto : https://www.facebook.com/Smiltenesnovadaspecialapamatskola/