Ar pavasara atnākšanu sarosās visi gan lieli, gan mazi, gan sportisti, gan modes dāmas pilsētās un laukos.

Jau 2. martā Gaujienā notika Vidzemes un Latgales zonas sacensības Bočē. Pavisam kopā pieteikušās bija septiņas komandas. Mūsu skolas skolēni kopvērtējumā Vidzemes zonā ieguva 1. vietu.

Bet šā gada 8. martā Rīgā, Sanatorijas internātskolā notika LSO organizētais novusa turnīrs. Dalībai turnīrā bija pieteikusies 21 komanda no speciālajām izglītības iestādēm, kopā pulcējot 105 sportistus. Sakarā ar to, ka bija ļoti daudz komandu, spēles tika tiesātas pēc Šveices sistēmas, kas visiem bija jaunums. Kopvērtējumā mūsu skolas komanda ieguva 13. vietu.

Turpinot pavasara parādi 10. martā skolā sen nebijis pasākums “Apģērbu vēsture”. Skolotājas Vineta un Jolanta aicināja visu skolas saimi vērot modes demonstrējumus, sākot no Akmens laikmeta līdz mūsdienām, kā arī iepazīstināja ar dažādiem modes stiliem, tos uzskatāmi parādot prezentācijā un skolēnu sagatavotajos mājas darbos. Pasākuma otrajā daļā praktiska darbošanās – tērpu modelēšana vecāko klašu skolēniem un modeļu krāsošana jaunāko klašu skolēniem. Aizrautīgi darbojoties, laiks pagāja nemanot.

Mēneša vidū skolas labākie basketbolisti Spāres internātpamatskolā cīnījās par iespēju pārstāvēt skolu republikas fināla sacensībās Rīgā.

Boulings, boulings un vēlreiz boulings! 21. martā Rīgā, noslēdzošās spēles pirms pusfināla, lai jau maijā tiktos lielajā finālā!

No 20. līdz 29. martam skolā norisinājās konkurss “Uzbursim pavasari”. Skolēni dekorēja, pušķoja un rotāja telpas, radot pavasarīgas noskaņas. Labāko un interesantāko ideju autori tika pie balvām! Lai veicas turpmāk!

Un mēnesi noslēdz sportiski aktīva rīta rosme kopā ar Matildi un Klotildi. Visi skolas audzēkņi bija pārtapuši par dažādiem multfilmu varoņiem, zvēriņiem, prinčiem un princesēm. Savu klātbūtni apliecināja pavāri, biroja darbinieki un ārsti, bija ieradušies pirāti un skolotāji, pat viesi no Āfrikas, lai tikai būtu kopā ar ļoti Simpātiskajām un Stilīgajām Matildi un Klotildi. Pietupieni, palēcieni, kūleņi un virpuļi, smiekli, smiekli, smiekli…

Lai smieklu pavadīts nākamais pavasara mēnesis!

Ieelpoju Pavasara spirgtumu acīm pievērtām,
Pret debesu spozmi paceļu rokas, lai lidotu.
Kā putns atgrieztos mājās!
Nāk pavasaris!