Mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem, mēs, kopā ar C.klasītes skolēniem, devāmies uz Smiltenes pansionātu, lai dāvātu mazu prieciņu tā ļaudīm. Jau decembra sākumā skola smaržoja pēc piparkūkām, pašu gatavotie eņģelīši rotāja palodzes, skanīgas dziesmas un lustīgas dejiņas pieskandināja klasi, jo čaklie rūķīši ar savu veikumu vēlējās sagādāt Ziemassvētku gaidīšanas prieku citiem.

Sākoties Adventa laikam, ne tikai mēs, bet arī skolotāja L. Stīpniece kopā ar 2. klasi, audzināšanas stundās, runājot par mīlestību, ģimenes siltumu un cilvēku savstarpējām attiecībām, nolēma, ka sagādās pārsteigumu tiem līdzcilvēkiem, Smiltenes pansionātā, kuriem veselības stāvoklis neļauj būt ikdienā kopā ar saviem vistuvākajiem. Tāpēc savu sirds siltumu katrs no viņiem ielika pašgatavotās apsveikuma kartītēs, kuras palūdza mums viņiem nogādāt.

Paldies skolas vadībai par transportu, kas deva iespēju pievienoties arī diviem sākumskolas  tautas deju dejotājiem.

Skolotājas A. Dundare, L. Pauliņa un I. Mize