Ap un par mūziku! Tā varētu teikt par 16. februāri Palsmanes internātpamatskolā.
Dienas pirmajā pusē skolotāja S. Siliņa aicināja visus interesentus uz mūzikas pasākumu par mūzikas žanriem. Skolēni guva teorētisku priekšstatu par mūzikas daudzveidību, tās skanējumu, kā arī paši varēja darboties praktiski, pildot dažādas darba lapas, un drosmīgākie pat iemēģināja deju soli.


Pēcpusdienā skolā notika POPIELA – 2017.  Īpašie viesi šoreiz bija Cēsu bērnu un jauniešu centra popgrupas „Vizbulēni” dalībnieki un viņu vadītāja I. Zumberga. Iesildoties „Vizbulēni” sniedza nelielu koncertu pēc tam ieņēma godpilnos žūrijas krēslus… un POPIELA var sākties!
Gan lieli, gan mazi dalībnieki, ar dažnedažādām dziesmām un tērpiem priecēja visus klātesošos! Neskatoties uz lielo slimošanu, visi bija priecīgi un apmierināti! Lielu humora devu pasākumam piešķīra vakara vadītāji Zebra un Bicepss, kas gan pastāstīja, gan parādīja, gan izdejoja katru no priekšnesumiem. Pēc žūrijas vērtējuma uzvarēja 2./3. klase, pēc skatītāju – 6./8. klase. Lai veicas, Sveķos, kur piedalīsies mūsu uzvarētāji konkursā Teātris mūzikā jeb POPIELA 2017!