Ja es varētu, es pasauli rokās saņemtu un noglāstītu.

Ja es varētu, es prieku mētātu kā rudens lapas mētā.

Ja es varētu, es mīlestībā dalītos, kā Dieva maizē dalās,

Ja es varētu, es bēdas noslaucītu kā sētnieks ielas slauka.

Ja es varētu, es visus savienotu un citus saprast spētu…

Ja es varētu….

                                                                          /G. Ristameca/

 

Un mēs, Smiltenes novada speciālās pamatskolas “C” klasītes skolēni kopā ar savām skolotājām, gribējām, varējām un Starptautiskajā Senioru dienā uzdāvinājām SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas” Sociālās aprūpes nodaļas senioriem mazu, niecīgu, bet  sirsnīgu daļiņu no sava sirds siltuma. Ar kopīgām dejiņām, skanīgu dziesmu un latviešu tautasdziesmām mēs centāmies kaut nedaudz iepriecināt un sasildīt viņu sirsniņas.

Mēs taču visi zinām, ka īsti svētki nav iedomājami bez kāda gardāka našķa vai kāruma! Tāpēc sarūpējām arī pašu ceptus ābolu pīrādziņus. Domājot par senioru veselību drēgnajā rudens laikā,  dāvinājām vasaras ziedu medus burciņu, lai ikvienam tiek pa karotītei pie zāļu tējas. Bet visas mūsu labās domas un vēlējumi sargās seniorus ikreiz, kad tie paņems rokās mūsu pašu gatavotās pogas ar latviešu spēka un aizsardzības zīmēm.

Atvadoties tika vēlēts piedzīvot daudz priekpilnu mirkļu, ikdienu dzirdēt kādu labu vārdu, saņemt kādu mīļu glāstu, dzīvot ar skaistām  atmiņām par piedzīvoto, izbaudīt ikkatru dienu un ar pozitīvām cerībām skatīties nākotnē.

 

Skolotājas:  Aida Dundare,

             Indra Mize un

                                                                                            Ramona Zaļā